تلاش کارکنان حوزه ارز و بین الملل در اقتصاد کشور تعیین کننده است

منبع : بانک مرکزی

رییس كل بانک مرکزی تأکید کرد؛

تلاش کارکنان حوزه ارز و بین الملل در اقتصاد کشور تعیین کننده است

 ۲۵ دی ۱۳۹۷

دكتر همتی در دیدار با کارکنان حوزه معاونت ارزی این بانک، خواستار فعالیت با تمام توان و با اقتدار هر چه بیشتر این کارکنان برای خدمت به مردم شد و گفت: همه ما باید به دنبال تأمین سریع وهرچه روانتر نیازهای ارزی کشورباشیم و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نباشیم.

به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، رییس کل این بانک، عصر امروز در دیدار صمیمانه با کارکنان معاونت ارزی بانک مرکزی ضمن تقدیر  و تشکر از اقدامات و فعالیت های انجام شده در این حوزه عنوان کرد: در شرایط ویژه فعلی اقتصاد کشور، فعالیت های شما عزیزان زیر ذره بین است و بسیاری از امور کشور به تلاش های شما در حوزه هایی مانند نقل و انتقالات ارزی وتأمین نیازهای ارزی واحدهای تولیدی و خدماتی و خصوصا کالاهای اساسی و دارو و نیز مدیریت بازار ارز بستگی دارد؛ لذا ضروری است که با مسئولیت و جدیت هرچه بیشتر به اقدامات خود ادامه دهید.

دکتر همتی ضمن اشاره به رضایت ایجاد شده از عملکرد حوزه ارزی بانک اظهار کرد: امیدواریم با فعالیت های شما عزیزان روند ثبات در بازار ارز ادامه یابد.

رییس شورای پول واعتبار با اشاره به انتظارات بالای مردم و مسئولین از بانک مرکزی تصریح کرد: در حال حاضر با شرایط حساس و ویژه ای روبه رو هستیم که مطمئن هستم با اتکال به خداوند وتلاش همکاران این ایام سخت را پشت سر خواهیم گذاشت.

عالی ترین مقام بانک مرکزی، با بیان اینکه باید کارکنان فعالیت های خود را با توان و با اقتدار هر چه بیشتر برای خدمت به مردم پیش ببرند، عنوان کرد که باید همه به دنبال احیای اعتماد مردم به بانک مرکزی و ثبات هرچه بیشتر در بازارهاي پول و ارز باشیم.

دراین دیدار همکاران حوزه ارزی در فضایی صمیمی سوالات ومطالب خود را با رییس کل در میان گذاشتند.

تلاش کارکنان حوزه ارز و بین الملل در اقتصاد کشور